18.09.17

______________________________________

 

 

XX SUUR PAUNVERE VÄLJANÄITUS JA LAAT


16.septembril 2017

Palamusel

Päevajuhiks on Oskar Lutsu huumoripreemia laureaat
Raivo E. Tamm

Esinevad
Svjata Vatra
Väikeste Lõ
õtspillide Ühing

Kultuuriprogramm kohalikelt taidlejatelt ja külalistelt Lätimaalt.

 

Paunvere Väljanäituse kiituse kirjad pälvisid:

Triin Kuusepuu, OÜ Verevi aed - kapsas 14,6 kg
Tarmo Tuvike OÜ Tamo põld - kõrvits 57,7 kg
Helgi Orumets  - sibul 1,039 kg
Palamuse valla lasteaed "Nukitsamees" Kaarepere rühm Kertu Kõiv - "Võlumets"
Palamuse valla lasteaed "Nukitsamees" Itide ja Nukide rühm - looduslikust materjalist seaded
Eha Kuuskmäe - kootud sukad-sokid
Helve Toom - paberpunutised
Marko Pärn - 3 diivanilauda
Kiigemetsa kool - õpilaste käsitöö, aktiivne osavõtt Väljanäitusest
Martin Kliiman, Raiko Saar (OLPG loovtöö) - mudelraudtee
 
 
 
KAVA
LAULULAVA
9:30 TÜ puhkpilliorkester Popsid
10:00 Avamine. Päeva ülevaade.
10:25 Kuus Õuna, Palamuse linetantsijad, Paunvere Tootsid ja Teeled. 
11:00 Täistunniteated
11:05 Väikeste Lõõtspillide Ühing
11:45 Läti tantsurühmad DĀLDERIŠI ja TREJDEVIŅI
12:00 Täistunniteated
12:10 Väikeste Lõõtspillide Ühing
12:50 Tantsuklubi Mathilde
13:00 Täistunniteated
13:10 Väikeste Lõõtspillide Ühing
13:50 JJ-Street
14:00 Täistunniteated. Parima kostüümi valmimise finaalvoor. Kiituskirjade ja viierublaste jagamine tähtsamaile ja parimale, auhindade loosimine.
14:45 Põltsamaa tantsugrupp Dance Dream
15:00 Täistunniteated
16:00 Palamuse naistantsurühm Sirtsuline ja Saaremaa naistantsurühm Kadaka Mari
16:15 SVJATA VATRA
17:30 Raievõistluste autasustamine
 
REHE-MÖLDRE LAVA
9:30 Ülekanne suurelt lavalt
10:15 Põltsamaa muusikakooli ansambel Tsunaami
10:40 Palamuse Kultuuri vokaalansamblid
11:00 Täistunniteated
11:10 Kärla naistantsurühm Kadaka Mari
11:20 Palamuse linetantsijad
11:30 Põltsamaa muusikakooli ansambel S&M`s
11:50 Tantsuklubi Mathilde
12:00 Täistunniteated
12:10 Soome folkansambel Alusvasara
12:40 Läti tantsurühmad DĀLDERIŠI ja TREJDEVIŅI
13:00 Täistunniteated
13:10 Ansambel Palamuse Neiud
13.25 Luuletusi loeb Vesikas
13:35 Palamuse Kultuuri bänd Sahh-Matt ja juhendajad
14:00 Täistunniteated
14:10 Vesikas plaadi "Veevärk" esitlus
14:30 Palamuse Laulustuudio solistid
15:00 Täistunniteated
15:10 JJ-Street
15:25 Soome folkansambel Alusvasara
 
11.00 ja 13.00 Bokseripesa koerte tutvustus
 
 

Saemeeste mõõduvõtmise xTREEm Cup 2017 osavõistlus

TOP10'l võidutsesid külalisvõistlejad

 

Sigade küpsetamise võistlus
'Suur sigadus'

Avatud Palamuse kirik, Palamuse apteek

Töötab laada lastehoid

Parima laadakostüümi kandjale auhinnaks 50000 eurosenti
Auhinna võitis Valmar Dreger kostüümi 'Sigalahe laadakülaline' eest.


Pääse 3 eurot

Peaauhinnaks MUNA-saun

Loosiauhinna võitjaks sai Kaspar Toomingas Jänedalt, võidupileti nr 017821.

 

 

Korraldaja:
Palamuse vald
Palamuse Kultuur
Palamuse Kultuur

Toetavad:



 


Koostööpartnerid:


Jõgeva Maavalitsus

 

Raadio Elmar

 

______________________________________

Registreerimine väljanäitusele ja laadale 1.augustist 2016 telefonil 776 2447, reelika@palamuse.ee
Nunnunäituse info telefonil 56 692 479 ja aadressil helgikaeval@gmail.com

Müügipileti hind ja parkimine Suurel Punvere Väljanäitusel ja Laadal  >>>

 

 

 

 

 

 

 

Toimetaja: PRIIT KALME