13.05.16

 

XVII SUUR PAUNVERE VÄLJANÄITUS JA LAAT


20. septembril 2014 kell 10.00

Palamusel

*  *  *

 

VÄLJANÄITUSE KIITUSEKIRJAD

 

NUNNUD
Kapsapea 11,4 kg   - OÜ Tamo põld
Kõrvits  69 kg   - Triin  Kuusepuu
Maapirn  - Maimu Andron

 

KÄSITÖÖD
Liina Laansalu -  Tikitud lauamängud ja kampsunid, lapitekid
Maarika Merusk  -  Kihelkonna naise  rahvariided
Muhu Kool -  Muhu tikandid
Krabi kool ja Varstu keskkool -  keraamilised kruusid õpetaja Urve Konksi

 

 

 

Päeva juht XXVI Oskar Lutsu huumoripreemia laureaat

Jan Uuspõld

 

Päeva ansambliks

JUSTAMENT

 

Esines ka
Marju Länik

 

Üles astusid veel:
Heino Tartes ja Sõbrad
Põlva kandlekool
Mandoliiniorkester Põlvast
Põlva Linna Puhpilliorkester
Rahvatantsurühm „Kagu kabujalakõsõ"
Šhowtantsu rühm „Meie Stuudio"

 

Pääsmete vahel loosiauhindadeks

GRILLAHI

  

ja

GRILLKIIK
 

Võidupiletite numbrid on
00811
ja
01579

Võitjad selgitati välja kohapeal ning auhinnad on õnnelikult omaniku leidnud!

*  *  *

Parima kostüümi auhinna, 50 000 eurosenti, said
Tiina Velt kolmikute Mia-Mercedese, Roberti ja Ronnie'ga

 

 

KAVA

Laululaval

 9:30 Põlva Linna Puhkpilliorkester
10:00 Avamine. Päeva ülevaade
10:25 Palamuse meeslauljad, tantsurühmad Paunvere Maali ja Paunvere Tootsid Teeled, segakoor 'Kuus Õuna'
10:50 Showtantsurühm "Meie Stuudio"
11:00 Täistunniteated, 
11:10 Ansambel Justament
12:00 Täistunniteated
12:10 Ansambel Justament
13:00 Täistunniteated
13:10 Ansambel Justament
14:00 Täistunniteated, parima kostüümi valimise finaalvoor. Kiitusekirjade ja viierublaste jagamine tähtsamaile ja parimaile, auhindade loosimine
14:30 Showtantsurühm "Meie Stuudio"
14:45 Põlva Kandlekool
15:00 Täistunniteated
15:10 Põlva Mandoliiniorkester
15:40 Kagu Kabujalakõsõ ja Põlva naisrühm
16:00 Täistunniteated
16:10 Marju Länik ja Bänd
17:00 Täistunniteated
17:10 Marju Länik ja Bänd
18:00 Laada lõpetamine

 

Muuseumi õuel

9:30 Ülekanne suurelt lavalt
10:25 Põlva Kandlekool, Mandoliiniorkester
11:00 Täistunniteated
11:10 Heino Tartes ja Sõbrad
12:00 Täistunniteated
12:10 Heino Tartes ja Sõbrad
13:00 Täistunniteated, 
13:10 Põlva Linna Puhkpilliorkester
13:40 Kagu Kabujalakõsõ ja Põlva naisrühm
14:00 Täistunniteated
14:30 Žiežmariai Kultuurikeskuse kapell  "Žiežmara" Leedust
15:00 Täistunniteated
15:10 Heino Tartes ja Sõbrad
16:00 Täistunniteated
17:00 Täistunniteated
 
Staadionil
 
9:30 Ülekanne suurelt lavalt
10:25 Ansambel Non-Quartet
11:00 Täistunniteated
11:10 Palamuse Laulustuudio erinevad esinejad
12:00 Täistunniteated
12:10 Liisa Saariste ja Marge Loik
13:00 Täistunniteated
13:10 Palamuse Meeslauljad
14:00 Täistunniteated
14:30 Tartu laulustuudio Külliki Lauluaed
15:00 Täistunniteated
15.10 Tartu laulustuudio Külliki Lauluaed
16:00 Täistunniteated
16.10 Susan Kolde
17:00 Täistunniteated
 
 

Avatud Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum, Palamuse kirik, Palamuse apteek

• KALAALA

• Klaasikoda

• Rehe-Möldre aidas Rohevahetus ja käsitöö näitusmüük

• 'Suur Sigadus'

• Ilusa ilma korral kopterisõit

• Töötab 'laada lasteaed'

• Auhind 50 000 senti parimale kostüümile
Kostüümikandjate registreerimine Palamuse Rahvamajas kell 11.00-12.00


Pääse 3 eurot


Korraldab:



Palamuse Vallavalitsus

 

Üritust toetavad:






 

ÄRA OMA NUNNUT SÄNGI ALL HOIA!

 

 

 

 

 

 

 

Toimetaja: PRIIT KALME