14.04.14

XVSUUR PAUNVERE VÄLJANÄITUS JA LAAT

21.septembril 2013 kell 10.00

Palamusel

 

 

Näitusele ja müügiks on oodatud käsitööesemed, põllu-, metsa- ja aiasaadused, loomad ja linnud, puud ja põõsad ning kõik erakordne ja kummaline nii taime- kui loomariigist.

*  *  *

 

KIITUSEKIRJA SAID:

TIIT VASAR  -  kõrvits  71,5 kg

AILI-LAIDE  PIILING  -  kõrvits „siiami kaksikud"

MARE-ANNE  VORONOV  -  arbuus 10 kg, ilukõrvitsad, kabatšok, suured kartulid, põlduba,

õun "sügisjoonik", maasikafüüsal, ogaõun, astelpaju

HARRI ERUSK  -  sepised

LUUA ALGKOOL  -  vilditud seinavaip

 

 

Parima kostüümi auhinna, 50 000 eurosenti, said 

Kadi Kuuse

Emma Kuuse

Aile Nemvalts

Kristiina Mäemuru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Päeva juht

Märt Avandi

 

Päeva ansambel

'Untsakad'

 

Kultuuriprogramm Lätist.

 

Väljanäitus Palamuse Gümnaasiumis.

 

Ilusa ilma korral kopterisõit.

 

Rohevahetus ja käsitöönäitus 'Sünergia' Rehe-Möldre aida hoovil.

 

Tervete sigade küpsetamise võistlus „Suur Sigadus".

 

Kohal 'Bokseripesa'.

 

Toomas Anni kontsert laululaval. 

 

Ansambel 'Non-Quartet'.

 

Laada lastehoid Palamuse lasteaia õuel.

 

Käigus laada bussiliin.

Busside väljumisaeg Palamusele Jõgeva bussijaama parklast kell 9.30 ja 10.30

ning tagasi Jõgevale Palamuselt Mäe tänavalt kell 15.00 ja 16.00.

 

 

Pääse 3 eurot

Kõikide pääsme ostnute vahel loosiauhinnaks

grillkiik Kapten Jack

 

Peaauhinna võitnud pileti number oli 008479.

 

 

Väljanäitus Facebook'is:

 

AJAKAVA

 

Laululava

  9:30 Väike-Maarja puhkpilliorkester
10:00 Avamine. Päeva ülevaade. 
10:25 Palamuse meeslauljad, tantsurühmad Paunvere Maali, Sirtsuline ja Paunvere Tootsid Teeled
11:00 Täistunniteated
11:10 Ansambel Untsakad
12:00 Täistunniteated
12:10 Külalisesinejad Lätist - Mikela ja Mikelenu ning Sadanca
13:00 Täistunniteated
13:10 Ansambel Untsakad
14:00 Täistunniteated, parima kostüümi valimise finaalvoor. Kiitusekirjade ja viierublaste jagamine tähtsamaile ja parimaile, auhindade loosimine.
14:30 Ansambel Untsakad
15:00 Täistunniteated
15:10 Ansambel Untsakad
16:00 Täistunniteated
16:10 Toomas Anni
17:00 Täistunniteated
17:10 Toomas Anni

18:00 Laada lõpetamine

 

Muuseum

  9:30 Ülekanne suurelt lavalt
10:35 Külalisesinejad Lätist - Jumis, Zelta viripulis ja Sadanca
11:00 Täistunniteated
11:10 Väägvere külakapell
12:00 Täistunniteated
12:10 Väägvere külakapell
13:00 Täistunniteated
13:10 Väike-Maarja puhkpilliorkester
13:40 Külalisesinejad Lätist- Mikela ja Mikelenu
14:00 Täistunniteated
14:30 Väägvere külakapell
15:00 Täistunniteated
15:10 Väägvere külakapell
16:00 Täistunniteated
17:00 Täistunniteated

 

 

Staadion

  9:30 Ülekanne suurelt lavalt
10:25 Lõõtspillid
11:00 Täistunniteated
11:10 Ansambel Non Quartet
12:00 Täistunniteated
12:10 Ansambel Non Quartet
13:00 Täistunniteated
13:10 Palamuse tantsugrupp PeekaBoo
13:15 Lõõtspillid
14:00 Täistunniteated
14:30 Külalisesinejad Lätist- Jumis ja Zelta viripulis
15:00 Täistunniteated
15:10 Väike-Maarja puhkpilliorkester
16:00 Täistunniteated
17:00 Täistunniteated

 

Kirikus kell 12.30 EELK Tallinna Peeteli koguduse kammerkoor Eve Padari juhendamisel

Loomade platsil kell 11.10 ja 13.10 "Bokseripesa" koeratõugude tutvustus

 

*Korraldajatel on õigus ajakava muuta

 

 

*   *   *

Müüjate registreerimine laadale:

telefon: 776 2447 e-post: reelika@palamuse.ee

 

*   *   *
 

 

Korraldab:

 


Palamuse Vallavalitsus

 

 

Üritust toetavad:

 

 

 

 

 

Toimetaja: PRIIT KALME